skip to Main Content

Курси iT продажів та маркетингу, курси Sales for iT у Харкові

• тримує задоволення та гідну матеріальну винагороду від результатів своєї роботи. У цій статті ми розповідаємо про особливості роботи сейлза в B2B сегменті, а це аутсорсинг, аутстафінг і продаж SaaS-продуктів. Здатність розібратися в споживчих властивостях, застосуванні та перевагах технічно складного продукту та розповісти про це. Можливість працювати в якості iT Sales Manager у провідних iT компаніях. Якщо вам відгукується це все, можливо, Sales менеджмент і є ваш професійний шлях. Процес взаємних правок контракту може тривати тижні, іноді місяці, що збільшує і без того тривалий термін закриття угод в IT-сфері.

Оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Netpeak Group – група ІТ-компаній з фокусом на perfomance-маркетингу та створенні власних SaaS-платформ, мобільних додатків і нових проєктів у сфері digital. “Менеджер продуктів у сфері інформаційних технологій”.

Менеджер з продажу (В2С)

Проте при правильному навчанні ви швидко зможете знайти роботу та повернути вкладені в освіту кошти. На приклад, Avivi Academy допомагає студентам, які успішно пройшли навчання, працевлаштуватись у компаніях-партнерах. А також вже восени у Avivi Academy розпочнеться навчання за напрямом Sales Managemant. Слідкуйте за початком набору на сайті та на наших сторінках в Facebook та Instagram. Розпочати кар’єру з позиції лідогенератора.

  • Що мені резонує в цій професії?
  • Звичайно, менеджером з продажу можна працювати й без знання англійської мови.
  • Створюючи це сповіщення про вакансії, ви погоджуєтеся з Угодою про користування і Політикою конфіденційності LinkedIn.
  • Він не пише документацію як бізнес-аналітики, але тісно працює з ними в ході продажу.

Для них кожен проект – особливий, кожен клієнт – справжній друг. В ідеалі компанія вже провела дослідження та сформувала стратегію і тактику, спираючись на вище вказані кроки. Тоді ви матимете презентаційні матеріали для залучення клієнтів, бюджет на комунікаційну стратегію, а також програмне забезпечення для автоматизації рутинних процесів. Створюючи це сповіщення про вакансії, ви погоджуєтеся з Угодою про користування і Політикою конфіденційності LinkedIn. Ви можете будь-коли скасувати підписку на ці повідомлення електронною поштою. Є компанії, де менеджер з продажу має 10 рук, 3 пари очей і займається всім, що попросять, в стартапах це життєва необхідність.

Pre-sale— це те, що менеджер робить для укладання угоди. Тут основні завдання — lead generation та lead processing. Перше — це про те, як знайти та залучити клієнта, а друге — як підписати угоду. Будь-який Sales менеджер прагне сформувати свою мережу контактів, яка б приносила компанії проєкти.

Мало хто з сейлзів в IT знає, як писати код. Це не навичка першої необхідності. На співбесіді вас не попросять налаштувати докер або створити застосунок для імпорту файлів за 15 хвилин. Все, що вам потрібно, — мати базові знання в IT, щоб правильно проконсультувати клієнта з приводу термінів, бюджету та подальшого плану співробітництва в цілому.

Тому хочу розповісти, як цю роль розумію я. Тепер, коли ми розібралися, де може працювати наш Sales Manager і що продавати, перейдемо безпосередньо до його обов’язків. Фахівці вакансія Sales Manager хороші, і ніхто не розуміє процес розробки ПЗ краще за них. Але уявіть, як розробник намагається розповісти про переваги продукту мовою, яка незрозуміла клієнтам.

Усі курси від SOURCE iT

Наприкінці курсу ми надаємо студентам сертифікат. Сертифікат отримують студенти, які не пропускали занять, виконували домашні завдання та склали фінальний тест курсу викладачеві. Як наслідок — людям не вистачає розуміння, що це за робота та що від неї очікувати.

IT Sales Manager хто це

Так би мовити, спочатку попрацювати на заліковку, щоб потім заліковка працювала на тебе. Вчилася в штатах і вже 5 років викладає англійську, любить бігати, авокадо тости і може навчити вас писати листи, на які клієнти точно будуть відповідати. Якщо ви не маєте досвіду продажів або не дуже знайомі зі сферою ІТ, то вам потрібно зрозуміти специфіку галузі, як працюють продажі (зокрема в ІТ).

З яких суміжних напрямів можна перейти на позицію Sales Manager

Але навіть якщо у компанії вашої мрії немає відкритих пропозицій, то на цю посаду вашу заявку розглянуть обов’язково, адже хороших продажників забагато не буває. Вся робота пов’язана з людьми, прямо або побічно. Якщо ми говоримо про продажі в IT, то спілкування відбувається безпосередньо з клієнтами й колегами, а отже, потрібно бути готовим до стресових ситуацій. Ця людина спілкується в основному письмово. За час роботи на цій посаді ви увіллєтеся в процес і засвоїте термінологію.

Тому цілком логічно, що клієнт буде шукати оптимальний варіант. Сейлзу треба запастися терпінням і пустити в хід прийоми, які допомогли б прискорити закриття угоди. Також готові взяти студента, людину з інвалідністю, ветерана АТО/ООС, пенсіонера.

Мета цього етапу — закрити угоду. На мою думку, це найскладніша частина роботи менеджера з продажів. У процесі спілкування з клієнтом треба правильно виявити його потребу, «біль» та запропонувати доцільне рішення. Таке навчання — це теорія без відриву від практики. Навчальні програми створюються з урахуванням потреб ринку. Є велика кількість шкіл, які пропонують курси різної тривалості та програми різної інтенсивності.

Що мені резонує в цій професії? По-перше, спілкування з людьми з усього світу, знайомство з різними культурами та бізнесами як онлайн, так і в робочих поїздках. По-друге, гнучкий графік і можливість самостійно впливати на свій дохід, який залежить від результату роботи. Це стосується і клієнтів, і проєктів. Кожне завдання — це особливий досвід. Мозок постійно генерує рішення та шляхи укладання нових угод.

Звичайно, менеджером з продажу можна працювати й без знання англійської мови. Завжди були й будуть угоди для внутрішнього ринку. 🤓 продумує стратегію для подальших продажів на основі аналізу попередніх; бере участь в удосконаленні продуктів або послуг компанії. Спілкування менеджера з клієнтом ніколи не відбувається просто так, раптово.

Тому Sales Manager – одна з найпопулярніших професій в iT-індустрії. Лояльне керівництво, яке зможе допомогти та підказати у разі труднощів. Відкрита позиціяIT Sales Manager— в Полтавську IT-компанію Web Help Agency — https://wizardsdev.com/ без прив’язки до офісу. У разі цитування обов’язкове пряме посилання на відповідні матеріали. Навіть якщо у вашій організації є окрема команда lead generation, все одно раджу вміти самостійно знаходити собі клієнтів.

IT Sales Manager хто це

Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. •Вмієте працювати як самостійно, так і бути частиною згуртованої команди. Опишіть, будь ласка, чому ви вважаєте, що цій вакансії не місце на Happy Monday. Нам важливо знати, якщо якась вакансія не відповідає нашим цінностям.

Часто ищут

Високий рівень толерантності до невизначеності, ризику та відмов. Підтвердити вашу адресу е-пошти, натисніть посилання й активувуйте сповіщення про вакансії. LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер.

It Sales Manager вакансій в Ukraine

Ringostat – платформа коллтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. Дозволяє оптимізувати маркетинг з погляду окупності, побудувати ефективну комунікацію з клієнтом та збільшити продажі. Підтримує контакт із поточними клієнтами з метою оцінки їхньої задоволеності продуктами та сервісом. Збирає інформацію на ринку та шукає нових клієнтів. Залишайте відгук – будемо раді бачити вас частиною команди WHA. Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть кнопку «Повідомити про помилку».

Одним словом — сумувати не доведеться. Сукупність цих трьох особливостей створює для мене неповторні переваги роботи та робить її захопливою. Конкурентна зарплата, на розмір якої можна впливати. Заробітна плата менеджера з продажів може бути фіксованою. Але найчастіше sales manager отримує певний фіксований мінімум + відсоток від угоди.

Умови роботи:

Користувач (часто за передплатою) отримує доступ до сервісу віддалено. Наприклад, клієнт купує платформу для масових email-розсилок, щоб використовувати у своєму бізнесі. У Sales Team живуть ідеями проектів, шукають і знаходять комплексні рішення для їх реалізації, знають, як виконати завдання ефективніше і чому ця технологія краща за ту. Ця команда ніколи не сидить на місці — якщо вона не зайнята опрацюванням проекту, то вивчає бізнес-домен клієнта.

Робота з клієнтами

За мовою сейлза можуть оцінити цілу компанію. Якщо він невпевнений у своїх висловлюваннях і губиться під час відповіді, закрадається сумнів з приводу компанії в цілому. Чому співробітник, який працює в компанії, знає все про її процеси, не може дати чітку відповідь?

Back To Top